• Kategorie produktů

 • Filtrování produktů

 • Vysavače – top

  Perfektní zachycení prachu

  Díky perfektně sladěnému systému nemůže ani zrnko prachu proniknout kolem originálního sáčku Miele.

  Plnohodnotné příslušenství

  Podlahové vysavače Miele jsou sériově vybaveny třemi kvalitními součástmi příslušenství: Hubice na čalouněný nábytek, úzké hubice pro vysávání spár a sací štětec s měkkými přírodními štětinami. Jsou integrovány nebo – exkluzivně u Miele – upevněny na držáku VarioClip a jsou kdykoliv připraveny k použití.

  Technologie Vortex

  Technologie Vortex zajišťuje enormní rychlost proudění více než 100 km/h. Díky kombinaci vysoce účinné podlahové hubice a příznivého vedení vzduchu dosahuje bezsáčkový vysavač prvotřídního čisticího výkonu. Hrubé nečistoty a jemný prach jsou takto perfektně odděleny. Hrubé nečistoty se zachycují do transparentní nádobky na prach, jemný prach do samostatného zásobníku s filtrem na jemný prach.

  Design 3 v 1

  Užijte si maximální flexibilitu: jednotka PowerUnit vysavače Miele Triflex HX1 se dá umístit nahoru nebo dolů. Díky tomu se naprosto pohodlně dostanete pod plochý nábytek a bez sebemenší námahy vysajete velké plochy. PowerUnit můžete používat prakticky okamžitě i samostatně: perfektní pro rychlé vysátí sedadel v autě nebo pohovky. Konstrukce vysavače Triflex HX1 se tak optimálně přizpůsobuje podle Vašich požadavků.

  Filtr HEPA* Lifetime

  S filtrem HEPA* Lifetime vytvoříte ze svého domova prostředí příjemné i pro alergiky. I mikroskopicky malé částečky a alergeny se z 99,999 %1 zachytí a přefiltrují, takže se nebudou vířit vzduchem. Alergikové tak profitují z menšího zatížení pyly a domácím prachem.

  Quattro Cleaning Power

  Díky čtyřem specifickým vlastnostem zaručuje systém sání prvotřídní výkon čištění. 1. Výkyvné boční kartáče nametají nečistoty pod přístroj. 2. Kartáčový válec je spolehlivě zachytává a přepravuje do předního sacího otvoru. 3. Zadní sací otvor se stará o pečlivé vysávání jemného prachu. 4. Díky silnému motoru končí nečistoty bezpečně v nádobě na prach umístěné v přístroji.

  Corner Brush

  Díky vysunutým bočním ramenům, která přesahují šířku přístroje, dosáhne Scout RX2 i do nejodlehlejších koutů. Kartáče čistí důkladně všechny krajní oblasti a z koutů vymetají otravné „chomáče prachu“. Pokud robotický vysavač Scout RX2 narazí na překážku, zasunou se boční ramena jednoduše dozadu.

  MobileControl1

  Pomocí aplikace lze Scout RX2 pohodlně ovládat1 odkudkoliv přes smartphone nebo tablet. K dispozici jsou různé pohodlné funkce. Například je možné přes časovač každý den naprogramovat jiný „začátek práce“ pro vysavač Scout. Přes zobrazení mapy je možné proces čištění kdykoliv zkontrolovat.