• Kategorie produktů

 • Filtrování produktů

 • Kávovary – top

  OneTouch for Two

  Všechny kávovary s mlýnkem na kávu jsou vybaveny kromě již známé přípravy pomocí funkce OneTouch novou funkcí OneTouch for Two. Tato funkce umožní současnou přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stisknutím tlačítka. Zcela automaticky bude spuštěn příslušný program. Díky kratší době přípravy zůstane více času na požitek ve dvou.

  Jednoduché ovládání

  Ovládání přístroje nemůže být komfortnější: s intuitivně ovládanými dotykovými displeji dosáhnete požitku z vaší oblíbené kávy jen několika krátkými doteky.

  Požitek z kávy se systémem

  Vychutnejte si skvělou kávu díky prvotřídním kávovarům Miele. Díky AromaticSystemFresh se zrna pro každou kávu čerstvě namelou a poté se přímo spaří – pro intenzivní chuť. S CoffeeSelect máte k dispozici tři samostatné zásobníky na kávu – díky tomu si můžete připravit oblíbenou kávovou specialitu ze správného druhu kávy. Inteligentní spařovací technika se mimo jiné postará o plné rozvinutí vůně. A aby byla Vaše soukromá chvilka s kávou dokonalá, vyvinulo Miele svou vlastní kávu – optimálně vyladěnou pro Váš kávovar. Tak vznikne nezapomenutelný chuťový zážitek, který udělá dokonalou tečku za Vaším ránem, polednem nebo také večerem.

  Individuální nastavení

  V závislosti na druhu kávy a na intenzitě chuti můžete individuálně nastavit parametry přípravy: stupeň pomletí, pomleté množství, teplotu spaření, spařování a množství vody. Z každého druhu kávy a jakéhokoliv stupně pražení získáte perfektní aroma pro vaši kávovou specialitu. Získáte vždy nejlepší aroma pro jakýkoliv kávový nápoj.

  AutoDescale/AutoClean1

  Bez námahy proti nečistotám a vápenatým usazeninám: abyste mohli svůj čas využít účelně, postará se Miele o čištění a odvápnění1 Vašeho kávovaru. Díky AutoClean se rozvody mléka a spařovací jednotka automaticky vyčistí a odmastí – pro stále čistý kávovar. Také náročné odvápňování téměř odpadá: patentovaná funkce AutoDescale se postará o automatické odvápnění vašeho přístroje.

  CupSensor

  Perfektně umístěno: CupSensor1 automaticky rozpozná výšku šálku nebo hrníčku a centrální trysky nastaví do správné polohy. CupSensor se může dostat do spodní polohy až na 4 cm a vysunout se nahoru až na 16,5 cm. Tak se zabrání postříkání okolí šálku a mohou se zde pohodlně umístit i velké sklenice na latte macchiato. BrilliantLight zajistí díky decentnímu LED světlu optimální osvětlení a velmi pěkně prezentuje také Vaše šálky.

  CoffeeSelect

  Maximální svoboda volby vytváří požitek na nejvyšší úrovni: vaši kávovou specialitu připravíte nyní s vhodným druhem zrnkové kávy. Ve třech separátních zásobnících najdou své místo různé druhy zrnkové kávy. Při přípravě nápoje zvolíte ten správný druh manuálně nebo automaticky, pokud tuto volbu trvale přiřadíte k nápoji. Příprava kávy z jednoho druhu zrn je vždy zajištěna, protože v systému nezůstávají žádné zbytky.

  Snadné čištění

  O denní čištění se starají inteligentní přístroje téměř samy. Po každé přípravě s mlékem se samostatně propláchnou rozvody mléka. Exkluzivní odvápňovací program AutoDescale u CM7 zajistí automaticky dlouhou životnost. Odkapávací misku, zásobník na vodu a zásobník na kávovou sedlinu lze snadno vyjmout a díky funkci ComfortClean jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí. Účinné čisticí funkce zaručují hygienu a excelentní chuť kávy.